Продължават операциите на Катерина Матеева - момичето, което бе блъснато от гръцкия студент Христос Боскос на автобусна спирка в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Думите са на адвокат Татяна Каменова. 
"Катерина търпи много силни болки, тъй като трудно зараства пластината, която е поставена, за да държи костите, все още няма зарастване на единия крак, предстоят още операции във връзка със възстановителния процес", каза адвокат Каменова. 
"Ще бъде предявен и иск за неимуществени вреди, но в друго гражданско дело. Твърде възможно е телесната повреда да остане тежка, но дано да не се случва това", добави адвокат Каменова. 
Защитата на Карина настоява да бъде приложен правилно законът и да не е налице освобождаване от наказателна отговорност за виновните, а да бъде наложено наказание "лишаване от свобода". 
"Дори условната присъда е нещо в случая", заяви адвокат Каменова.