Продължава политизирането на протестите в Пловдив

7016
15

Протестът в Пловдив се узурпира по безобразен начин от комунисти и членове на БСП. Това заявиха в ефира на ТВ7 участници в протестите в града под тепетата.
"Главните организатори на протестите в Пловдив още от самото начало са членове на БСП и движението "Че Гевара" - Павел Иванов и Петя Паликрушева. Има един малък кръг около тях, който от доста време се опитва по всякакъв начин да ни раздели, вместо да се обединим. Така се получават и вътрешни конфликти, които ни злепоставят пред пловдивчани. 
Още първия ден пред Централна поща хората се бяха събрали и изведнъж 15-ина души с червени знамена буквално като хуни дойдоха и започнаха да скандират остарелите си рефрени: "Власт на народа" и друга подобна смешна риторика. А нашите искания бяха и са други - срещу монополите", заявиха още те, заканвайки се, че протестите следващата неделя - 3 март, ще бъдат грандиозни в цялата страна.

Виж коментарите (15)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).