Превърнаха чешмичка в центъра на Пловдив в кошче за боклук
В кошче за боклуци вместо място, откъдето да пият вода са превърнали пловдивчани чешмичка в центъра на Главната, видя Plovdiv24.bg.
Всякакви отпадъци и дори фасове от цигари могат да се видят намушени навсякъде. Съоръжението се намира в непосредствена близост до Римския форум - Север до централната поща.
Не е ясно защо при толкова кошчета за отпадъци пловдивчани са решили точно чешмичката да окичат в боклуци? Всъщност тя е обект на подобни набези от доста отдавна и през определен период от време се пълни с боклуци, а служителите на "Чистота" ги премахват, но после пак се пълни.