Правят огромен паркинг за кемпери в "Тракия"

Автор: Мариана Панчева
Коментари (10)
13:24 / 03.05.2016
12322
Пловдив има възможност да се сдобие с голям паркинг за кемпери, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Имаме инвестиционно предложение за изграждане на кемпер стоп на мястото на стария паркинг на "Скобелева майка", разказа кметът на "Тракия" Костадин Димитров.

Той поясни, че мястото е 17 декара и на него може да бъдат разположени над 200 кемпера. Предложението ще се разгледа от Общинския съвет. 

"През годините се чидехме какво точно да направим на стария паркинг. Предлагахме го за охраняем паркинг, за автокино, но не успяхме да намерим инвеститор", сподели още Димитров. 

По думите му мястото е иделано заради близостта му с велоалеите, удобно е за изграждане и лесно може да бъде поставена нужната инфраструктура. 

Виж коментарите (10)
Още новини от Новини от Пловдив:
Благой Георгиев с благородна инициатива в Пловдив
Днес стартира вторият етап от реконструкцията на Голямоконарско ш...
Безумието на тротинетките
Пловдивчанин не можа да повярва на чак толкова груба селска прояв...
Повдигат обвинения на избягалия турски тираджия, убил шофьор от П...
Читател: Пловдив става град с транспортна система на страна от тр...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).