Правителството намали щата на Областна администрация Пловдив
С една щатна бройка се намалява числеността на областната администрация в Пловдив, реши правителството на днешното си заседание, като промени Устройствения правилник на областните администрации.
Предложението има за цел да се оптимизират разходите за персонал в съответствие с утвърдения бюджет за 2016 г. С промяната общата численост на администрацията става 47 бройки.