Погнаха "Актор" за новите течове в Дома на културата, фирмата има седмица за действие

6633
6

Общината е взела необходимите законови мерки относно последния теч в Дома на културата. Припомняме, че няколко зали пострадаха след вчерашния дъжд в Пловдив.

"Още при последният проблем, след градушката на 15 юли, беше отправена покана до изпълнителя на ремонта фирма "Актор". Сега, след вчерашния дъжд и настъпилите нови проблеми с наводнени зали, ние сме изпратили нова покана до изпълнителя, сезирали сме и застрахователя. Имаше вече два огледа на сградата. Дали сме срок от 7 дни "Актор" да си поправят щетите, ако това не се случи и има провал на сезона, ние ще заведем дело и ще се потърси друг изпълнител, който да оправи нещата по сградата", това заяви за Plovdiv24.bg Амелия Гешева, зам.-кмет по култура в община Пловдив.

"Мембраната на покрива е напукана и от там е навлязла вода, при което имаме наводнени участъци. Пострадали са помещенията на дирекция "Култура" на 3-ия етаж, има течове и в Зрителната и Хоровата зали.", допълни още Гешева.

Каквото е трябвало да направи Общината го е свършила, с това завърши г-жа Амелия Гешева въпроса с проблемите около знаковата сграда на Пловдив.

Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Демерджиев за Олег Невзоров: Ползвал се е с протекции на най-висо...
2 милиона евро от еротични кадри: В Пловдив тръгна делото срещу М...
Шефката на Пловдивския административен съд с номинация за КПК от ...
Стрелба и арести в "Столипиново"
Образование за професиите на бъдещето в ПГЕЕ: Нова зона по роботи...
Президентът на "Подкрепа": Реформата, която предстои в администра...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).