Пловдивският окръжен съд задържа непълнолетен, обвинен в блудство

994

Мярка за неотклонение задържане под стража постанови Пловдивският окръжен съд за Чавдар Г. (17 год.). Срещу него е повдигнато обвинение за това, че е извършил блудствени действия с четиригодишно момче. Съдът прецени, че от събраните до момента доказателства може да се направи обосновано предположение, че той е извършил деянието, в което е обвинен.
На 23 февруари 2005 год. Чавдар Г. забелязал, че майката на пострадалото дете се отправила към близкия магазин в кв. "Столипиново". Насочил се към жилището им. Успял да премахне един от елементите на металната решетка на терасата. Влязъл вътре и извършил блудствени действия с В.Р. (4 г.). След това избягал по обратния път. Това било видяно от петгодишната сестричка на В.Р., която разказала за случилото се на майка си. Веднага били уведомени и органите на полицията.
Досега Чавдар Г. не е осъждан, но съдът прие, че съществува реална опасност той да извърши друго престъпление. Независимо от това, че е непълнолетен магистратите прецениха, че случаят е изключителен и му наложиха най-тежката мярка за неотклонение, съобщиха от Съдебната палата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).