Пловдивски общинари викат за Ботев довечера

5955

Десетки служители на община Пловдив и общинските предприятия ще подкрепят ПФК Ботев на мача днес за Купата на България срещу Лудогорец в столицата. Начело на агитката ще е кметът Костадин Димитров заедно със заместниците си Иван Стоянов и Николай Бухалов и председателят на Общинския съвет Атанас Узунов, предава Plovdiv24.bg.

Повечето от общинските служители предварително са си пуснали отпуск за днешния ден. Малцина са тези, които са поискали кметът да ги освободи час преди края на работния ден. Кметът Димитров е разрешил на всички подчинени с условието, че ще компенсират работата, съобщиха от пресцентъра на Община Пловдив.

Списъците с пътуващите към София общинари са готови и се очаква организираният транспорт да тръгне в 17 ч. Самият мач започва в 19 ч. на Националния стадион. 

Още вчера Костадин Димитров публикува снимка с легендата на Ботев Петър Зехтински и призова пловдивчани да подкрепят жълто-черния отбор.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).