Пловдивчанка сподели кадри от снощните пламъци в "Южен"

Автор: Васил Динев
Коментари (1)
22:12 / 25.06.2018
10992
Пловдивчанка се свърза с Plovdiv24.bg, за да сподели видео от снощния екшън в "Кючук Париж". От думите й стана ясно, че пожарният екип е реагирал доста бързо и се е отзовал на мястото - бул. "Македония", в рамките на около четири минути.

Инцидентът според официалната информация на МВР

Четири автомобила са с материални щети в резултат на два пожара снощи в квартал "Кючук Париж" в Пловдив. Около 23,00 часа на тел. 112 било съобщено, че горят две аудита, паркирани в съседство на бул ."Македония". Близо час по-късно сигнал бил подаден и за обхванати в пламъци ауди и опел на ул. "Димитър Талев". И в двата случая няма пострадали хора, колите са с различни увреждания. Местопроизшествията са запазени и посетени от служители на Първо РУ. Направени са огледи. Причините и обстоятелствата около пожарите се разследват. Образувани са досъдебни производства.





Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Районната лекарска колегия: Разтревожени сме от публичния натиск ...
Пловдивчанин реши да сложи край на живота си, не успя
ВиК аварии оставиха голяма част от Пловдив без вода
Лекари от Пловдив се борят за живота на падналото с тротинетка в ...
В Пловдив ще се състои единствен по рода си концерт
Възгласи "Убиец" пред дома на доктор Мандев в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).