Пловдивчанин успял да избяга от ареста на Шесто районно

3742

Пловдивчанин избяга от ареста на Шесто районно в Пловдив. Той бил в карцера след заповед за задържане, но успял да избяга, след което бил заловен.

Случката е от 15 декември миналата година, но за нея става ясно от бюлетина с предстоящи дела на Районния съд в града под тепетата. Срещу беглеца са повдигнати три обвинения. Първото е бягството. Второто е за това, че на същата дата е пречил на униформени да изпълнят задълженията си, като е осуетил извършването на проверка чрез бягството.

Пловдивчанинът е обвинен също за притежание на наркотици – 0,349 гр. ново психоактивно вещество, спадащо към така наречената група на синтетичните канабиноиди. Разпоредителното заседание по делото е насрочено за 8 декември.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).