Пловдивчанин попадна в полицейския арест за шофиране в нетрезво състояние
Пловдивчанин попадна в полицейския арест за шофиране в нетрезво състояние. В първите минути на днешния ден на ул. "Удроу Уилсън" в областния град бил спрян лек автомобил "Алфа Ромео".
Колата управлявал криминално проявеният Х.А. /39 г./, чиято алкохолна проба отчела 1,43 промила. Мъжът е отведен за 24 часа в Шесто РУ, където се води бързо производство.
Междувременно двама неправоспособни водачи били засечени при проверки по линия на безопасност на движението в региона. Вчера по обяд на ул. "Перущица" в Стамболийски било установено, че пловдивчанинът И.Д. /25 г./ управлява лек автомобил "Ситроен" с отнета шофьорска книжка.
В сряда край село Старосел в нарушение на същата административна мярка бил хванат местният жител Г.И. /25 г./, седнал зад волана на товарен автомобил "ГАЗ". По случаите са започнати полицейски производства.