Пловдивчанин: Тръгваме гурелясали и брадясали на работа и училище

11212
1

Читател на Plovdiv24.bg сигнализира за авария на ВиК в район "Южен", където за пореден ден няма вода.

"Отново повече от 12 часа на "Южен" няма вода. Честито, съграждани. Първият работен и учебен ден от новата година ще тръгнем гурелясали и брадясали на работа и училище. На въпросите ми към ВиК - ведро ми обясниха, че има голяма авария около Т-маркета, ама не била точно там, та днес ще я търсят и като я открият, щели да копаят. Моля, за съдействие за изясняване на сроковете за отстраняване на аварията. Тази ситуация - липсата на вода, се превръща в ежедневие на "Южен"", сподели нашият читател.

В сайта на ВиК - Пловдив е оповестена информация, според която от вчера има авария в района между хидрофор "Южен 1" и хидрофор "Асен Христофоров", а днес аварията е само на хидрофор "Южен -1".

След отстраняване на аварията частично нарушеното водоподаване ще бъде възстановено.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).