Пловдивчанин: Как да продължа, без да направя нарушение?

9829

Пловдивчанин изпрати на Plovdiv24.bg интересна снимка. На нея се вижда интересен парадокс. Виждаме два знака - Г2 "Движение само надясно след знака" и Г3 "Движение само наляво след знака".

"Тук някой може ли да ми отговори как да продължа, без да направя нарушение?", пита гражданинът.

Мястото е кръстовището на ул. "Капитан Райчо" с ул. "Георги Войтех", една от най-тесните и натоварени улици в Пловдив. 

Ако и вие станете свидетели на нещо, което според вас заслужава да бъде публикувано, можете да ни изпращате сигнали, снимки и видеа на електронната ни поща novini@plovdiv24.bg, на телефон 0886 598 267 или на фейсбук страницата ни Plovdiv24.bg Новини.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Неприятна изненада за част от Пловдив тази вечер
Трева с височина 1 метър около спортна база в Пловдив
Деца блокираха машина за плащане в ритейл парк "Райков" в Пловдив...
НИМХ: Утре в Пловдив ще е най-горещо
Шофьор блокира контейнери в "Смирненски", граждани го зариха с бо...
Адвокат от Пловдив: Кой нормален ще си даде широката и санирана п...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).