Пловдивчани поставиха оценка "Добър" на "Чистота" за справянето със снежното бедствие
Пловдивчани поставиха оценка "Добър" за работата на ОП "Чистота" след поредицата от снеговалежи над града. Това показват резултатите от анкетата на Plovdiv24.bg.
Близо 33% от гласувалите са оценили работата им със "Среден 3".
Почти 23% дават оценка "Добър 4" за почистените улици. Над 14% смятат работата на общинското предприятие за добре свършена, оценявайки ги с "Много добър".
Едва 9.6% от пловдивчани са напълно доволни от свършеното и са дали оценка "Отличен".
Не липсват и разочарованите, гласували с оценка "Слаб", като те са 1/5 или малко над 20%.
С други думи казано, общата оценка на гражданите за свършеното от ОП "Чистота" по време на обилните снеговалежи е "Добър".