Пловдивчани гордо развяха трибагреника за празника
Пловдивчани масово извадиха знамената по фасадите на жилищата си или взеха трибагреника в ръце, по време на разходките си в почивния и празничен ден, видя репортер на Plovdiv24.bg.
Най-силно впечатление обаче направи над 14-метров трибагреник, който гордо се вее на фасадата на жилищна сграда на булевард "България".