Пиян шофьор се заби в дърво в "Тракия"
Пиян водач е без сериозни наранявания след пътен инцидент, който предизвика вчера в Пловдив.
Около 6.30 часа на ул. "Шипка" в жк "Тракия" лек автомобил "Хюндай" преминал върху разделителната лента и се ударил в дърво. След преглед в болница, за домашно лечение е освободен 37-годишният пловдивчанин А.А., който управлявал колата. С дрегер е установено, че мъжът е седнал зад волана след употреба на алкохол - 1,56 промила.