Пенсионер на хемодиализа дари 10 лева, одеяла и чаршафи на пострадалите от наводнението

3967

Пенсионер на хемодиализа дари 10 лева, одеяла и чаршафи на пострадалите от наводнението в Карловско, видя репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво написа той във Фейсбук: 

"Пенсионер по болест съм, на хемодиализа и имам възможност да даря две одеяла и пет-шест чифта пликове. Мога да добавя и скромните 10 лева -толкова са ми възможностите. Но не знам къде." 

Мъжът е 60-годишен и не разбира много от компютри. Затова пита къде в община Несебър може да ги предаде.

"Това е най-милото дарение", написаха за него хората. Мнозина се възхищават и покланят пред постъпката му. "Браво! Достоен човек! Това е най-голямото дарение, пример за подражание."

"Покажете ни кой е този Човек, за да помогнем и ние на него, можем да минем през дома му и да му оставим каквото иска", пишат още хората.

"Съществуват все още хора с големи сърца! Респект пред този българин!", добавят потребители на мрежата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
В Пловдив арестуваха 25-годишен брокер на недвижими имоти, отнел ...
Рехабилитатор и ортопед от Пловдив спретнали схемата за източване...
Пловдивски адвокат посочи нови факти около врата, станала "ябълка...
Арести в Пловдив заради източване на Здравната каса: 3000 фиктивн...
Читател: Една година си отглеждаме огромна дупка
Извънреден брифинг в Пловдив, източени са милиони от Здравната ка...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).