Панаирът влиза като извънредна точка на сесия следващата седмица
Казусът с акциите на Панаира, които правителството прехвърли на община Пловдив, влиза като извънредна точка на сесия на Общински съвет на 2 август, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Ситуацията е деликатна. Говорихме с групите в Общинския съвет и решихме да не чакаме до септември", зави кметът Иван Тотев.
Той коментира още, че Общината не е заявила желание да придобие държавните дялове, а и самият акт не може да стане факт, без да е одобрен от местния парламент.