Панаира кани 1 000 на бал

1499
1

1000 покани изпрати днес Пловдивският панаир за празненствата послучай 70-тата годишнина от членството в Световната панаирна организация ЮФИ. На бала, който ще бъде в 3 палата на 14 декември, са поканени шестимата живи директори на националния изложбен център, всички бивши и настоящи служители на дружеството.

В концертната програма са Николина Чакардъкова, Фамилия Тоника, триото Братя Мангасарян, квартет “Интро” и ансамбъл “Елика”.

Знакът на Международната асоциация на изложбената индустрия носят 7 от най-представителните прояви на Пловдивския панаир - Международния технически панаир, Пролетния панаир за потребителски стоки и технологии, селскостопанската изложба “Агра”, “Винария” , Международна изложба за медицина, стоматология, фармация и балнеология “Медикус, Денто, Галения”, изложбата за печатна комуникация “Принтком” и специализираното изложение за хранителни стоки и технологии “Фудтех”. В последните години Пловдивският панаир държи престижното 16-то място в класацията на ЮФИ, непосредствено след лидерите в тази индустрия – немските панаири и след английски и чешки изложения, които ползват държавни субсидии. Информацията е на Дарик радио.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Изцяло нова подземна инфраструктура, тротоари и осветление по "Ро...
Всички ученици ще пътуват безплатно в градския транспорт на Пловд...
Програмата на летния кинофестивал "Филмови нощи във Филипополис"
Минерализованата ивица: Невидимият щит срещу горските пожари
Билетът Пловдив-София вече излиза по-скъп от пътуване по Френскат...
Михаела Филева възпламенява Пловдив с първия концерт от лятното с...


Виж още: