Паметникът на Съединението бе почистен с шампоан, ухаещ на орхидеи
Паметникът на Съединението в Пловдив бе измит тази сутрин с 15 литра шампоан с миризма на орхидеи. Това е част от подготовката за 6 септември, когато градът ни отбелязва своя празник, а цялата страна чества 130 години от Съединението на България.
Почистването на паметника и едноименния площад се прави традиционно всяка година преди празничната дата.
След като работата на площада бе свършена, жените и мъжете от "Чистота" се снимаха заедно със своя шеф Иван Стоянов, който днес празнува рожден ден.
Иван Стоянов