Отварянето на бул. "Санкт Петербург" не се състоя! Кметът с много странно изказване!

17928
6

Движението по северното платно на бул. "Санкт Петербург" от кръстовището на бул. "Освобождение“ до кръстовището с Техническия университет не бе пуснато, предаде репортер на Plovdiv24.bg. На място - на кръстовището пред "Технополис" присъстваха кметът Здравко Димитров и зам.-кметът Пламен Райчев

Припомняме, че в днешния следобед от пресцентъра на община Пловдив поканиха в 18,00 часа журналисти, за да присъстват на пускането на движението. Това обаче не се състоя, тъй като и към настоящия момент асфалтирането продължава. Кметът направи доста странно изказване:

"Утре сутринта ще бъде пусната отсечката. Благодаря на строителите. Извинявам се на гражданите, но когато има ремонти, има и неудобства", обясни Зико.

Първоначално от общинската администрация искаха трасето да е завършено до 18 декември. Сега новият срок е до края на днешния ден. Именно този ремонт бе една от основните причини районните кметове на Пловдив - без този на "Южен", да поискат оставката на заместник-кмета Пламен Райчев.

Той обаче отказа да я подаде с мотива, че ще го стори само ако му я поиска кметът на града ни Здравко Димитров, тъй като той го е назначил на този пост.



Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).