Откриха седмицата за борба със затлъстяването при децата

1160

Със спортен празник в училище "Константин-Кирил Философ" в район "Южен" откриха националната седмица за борба със затлъстяването при децата. В спортния празник се включиха ученици от 5-ти, 6-ти и 7-ми клас. Най-много емоции и вълнения предизвикаха щафетните игри при петокласниците.

Съдии бяха студенти от специалността физическо възпитание в Пловдивския университет. Учениците от 6-ти и 7-ми клас участваха в турнири по футбол за момчетата и народна топка за момичетата. Наградите бяха купи, медали и грамоти.

През следващата седмица във всички училища в район "Южен" ще се проведат здравни беседи. Седмицата за борба със затлъстяването при децата е под егидата на РИОКОЗ.



Източник: ПОТВ
Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Дясната ръка на Ангел Стоев става Областен Управител на Пловдив
Обрат с идеята за светофар на "Богомил" и "Лев Толстой"
Ексклузивно видео: Първите, озовали се на мястото на тежко ПТП в ...
Недоволни мотористи ще блокират Околовръстното на Пловдив
Премиерна прожекция на филм за великия Борис Христов в Пловдив в ...
Пръскат срещу комари в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).