Откриха площадката за кучета в "Тракия"

2177
1

От администрацията на "Тракия" се похвалиха, че имат най-малко длъжници на такса "Куче". Таксата, в размер на 20 лв. годишно отива за обработката на бездомните кучета. Главният еколог на града, Христо Минков заяви, че ще внесе предложение до ОбС, от парите да се заделят още такива площадки.
Гражданите на "Тракия" и домашните им любимци бяха щастливи от съоръжението. На площадката има масичка и столове за собствениците на кучетата. На есен цялата ограда ще се обточи с дървета, за да е по-сенчесто. Скоро има и чешмичка за кучетата. 
Още една такава площадка е необходима на многохилядния квартал, според районната администрация. Пари за нея ще се търсят от дарения. 



Източник: ПОТВ
Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Демерджиев за Олег Невзоров: Ползвал се е с протекции на най-висо...
2 милиона евро от еротични кадри: В Пловдив тръгна делото срещу М...
Шефката на Пловдивския административен съд с номинация за КПК от ...
Стрелба и арести в "Столипиново"
Образование за професиите на бъдещето в ПГЕЕ: Нова зона по роботи...
Президентът на "Подкрепа": Реформата, която предстои в администра...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).