Освободиха Каназирева от Общото събрание на акционерите на МБАЛ "Пловдив"

3594
7

Общинският съветник  и лидер на "Съюз за Пловдив" Дани Каназирева беше освободена като представител на Община Пловдив в Общото събрание на акционерите на МБАЛ"Пловдив", предаде репортер на Plovdiv24.bg. С 30 гласа "за", 3 "против" и 8 "въздържал се" общинските съветници на града приеха предложението на кмета Иван Тотев, доц. Петко Недев. 

От мотивите става ясно, че Тотев не оспорва работата на Каназирева, но новото управление на града смята, че "е подходящо процесите да се наблюдават от медицинско лице, запознато със специалната нормативна база и което е в течение на динамичните промени в здравеопазването и здравната реформа".

 

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
20% отстъпка за рождения ден на строителен хипермаркет "Алати"
Форум в Пловдив показва бъдещето на чистия транспорт и достъпната...
Община Пловдив обяви обществена поръчка: Мащабни ремонти и нов па...
Транспортен бос оттегли искането за компенсации за автогара "Севе...
Автор на инсценирано престъпление в "Столипиново" бе разобличен о...
Община Пловдив възобнови ключов проект


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).