Още подробности за скандалния случай с провалената екскурзия на пловдивски ученици

25991
8

Темата за провалената ученическа екскурзия заради комисионни, за която Plovdiv24.bg съобщи вчера, търпи развитие. Туроператорката внесе още малко яснота по случая във Фейсбук:

Разговарях с адвокат, имам покана и за участие в телевизия. Просто тези "дами" не попаднаха на човек. Потресе ме лекотата, с която решиха да лишат 90 деца от екскурзия, защото "ценовите условия не ги устройват". Впрочем цената на пакета "Чудесата на природата. Източни Родопи" беше 25 лв. на дете. А маршрутът: Пловдив-с. Бели пласт-Кърджали-с. Зимзелен-Пловдив.

Виж коментарите (8)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).