Още една коледна елха грейна в Пловдив

4816

Коледното настроение завладя район "Западен“ снощи, след като кметът Димитър Колев за поредна година запали тържествено светлините на елхата до сградата на кметството. Той бе подкрепян в това начинание от талантливите деца от вокална група "Лолипоп“ при СУ "Свети Свети Кирил и Методий", които поздравиха всички с музикалните си изпълнения.

"Днес за пореден път сме тук, за да запалим тържествено светлините на Коледната елха. Това събитие се превърна в истински празник за всички нас, тъй като то е предвестник на един от най-светлите празници – Рождество Христово. Искам да пожелая на всички най-вече здраве, щастие и радост в душите и сърцата“, обърна се към присъстващите Димитър Колев, след което заедно с присъстващите деца изброиха от 10 до 1 и запалиха светлините на огромното естествено дърво, намиращо се в непосредствена близост до сградата на районното кметство. Събитието бе съпътствано и от уникална заря, бурно аплодирана от малки и големи, а в края на тържеството от районното кметство зарадваха всички деца с лакомства.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Жена и четирима мъже се гавриха с полицаи в Пловдив
Кметът на "Западен" възлага проектиране на 5 улици и настоява за ...
63-ият випуск на ЕГ "Пловдив" се дипломира със среден успех 5,71
Читател: Този, който е купил на тази жена кола, да й купи и книжк...
Пловдивчанин с актуална информация за АМ "Тракия"


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).