Още един "паяк" ще преследва нарушителите по пловдивските улици
Община Пловдив ще закупи още един "паяк", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Новината съобщи кметът Иван Тотев.
Планът е "паякът" да се използва за подсилване на съботните и неделните дежурства, както и да отработва сигналите до 22 часа.
Покупката трябва да се осъщесъви догодина и с нея броят на общинските "паяци" ще стане общо 4.
Иван Тотев