Опасно дърво застрашава пловдивчани

3055

Дърво е на път да падне и да създаде неприятности на живущите в район "Северен", видя Plovdiv24.bg

Дървото се намира на бул. "България" 122 на обособена зона за паркиране на автомобили зад жилищна сграда.

Живущите в близост се притесняват за автомобилите си, защото преди години друго наклонено дърво е паднало, за щастие без да нанесе щети. В района има паднали големи клони, които са оставени така, без да бъдат почистени. 

Проблем в района има и с липсата на достатъчно места за паркиране, сигнализират още пловдивчани. Те са принудени да спират пред входовете на блока, което затруднява преминаването на пешеходците. 

Разгневени, жителите се надяват от Общинското предприятие "Градини и паркове“ да вземат отношение по проблема, преди да е станал инцидент.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Тримесечен фестивал оживява Стария град на Пловдив
Новото място на Гребната база в Пловдив, което ще промени начина,...
Известен ресторант в Пловдив затваря врати и се мести на нова лок...
Голямо нощно пръскане започва в Пловдив, обработват целия град до...
Инцидент и пожар с газова бутилка в Пловдив
Най-новата дрога превзема Пловдив, гледките са покъртителни


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).