Опасната спирка до общежитията на ТУ вече е в миналото

4433
9

Демонтираха опасната спирка до общежитията на ТУ, това научи Plovdiv24.bg. от зам.-кмета Петя Гогова. Както вчера ние първи писахме по проблема и след нашия сигнал към институциите от общината, те се задействаха и опасната част от съоръжението вече не съществува.

"Преди минути буквално приключи самото демонтиране на спирката. Служители на общината премахнаха опасния обект и той вече няма да пречи на пловдивчани", това каза още Петя Гогова.

Тя благодари на Plovdiv24.bg за бързата реакция и своевременно подадения сигнал към институциите в града, за да може да се стигне до положителната развръзка на цялата ситуация.

Виж коментарите (9)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).