Оградата на разкопките пред Пощата зейна, чака любопитни
Металните заграждения на разкопките срещу Централна поща поддадоха, видя репортер на Plovdiv24.bg. Тежък катинар виси на оградата на обекта, по който повече няма да се работи. Това обаче не е попречило на една от ламарините да зейне и да предостави достъп за всеки по-любопитен да погледне отблизо.
Отделно - самите разкопки са поддали след тежката зима и от едната стена на обекта е тръгнало малко свлачище. Първа копка на Форума на Филипопол бе направена през 2012 година, в момента там повече не се работи, по проект разкопките трябва да бъдат част от новата визия на площад "Централен".