ОУ "Душо Хаджидеков" отбеляза Деня на детето и края на учебната година
Нито един протестиращ родител не се появи днес в двора на ОУ "Душо Хаджидеков" по време на тържеството, с което бе отбелязан едновременно Денят на детето и завършването на учебната година за малчуганите от втори, трети и четвърти клас, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
В речта си директорът Георги Стефанов не спомена и дума за предстоящото сливане с ОУ "Георги Бенковски".
Бяха отличени над 50 възпитаници на училището с призови места от национални състезания по математика, български език и английски език, както и от елитни надпревари в различни видове спорт.