Няма милост за Станислав, убил двама на "Тракия", драми и сълзи в съда

36906
14

Пловдивският окръжен съд остави за постоянно в ареста  украинския гражданин Станислав Пислар, обвинен в причиняване на ПТП с двама загинали на автомагистрала "Тракия“, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Срещу него е повдигнато обвинение по чл. 343 ал.3 пр.5 б "б“, пр.2 вр.ал.1 б“в“ вр. чл.343 ал.1 от НК, за което се предвижда наказание лишаване от свобода от 5 до 20 години и лишаване от право да управлява

Преди заседанието младият мъж, който е роден през 1990 година, каза, че не помни нищо от пътнотранспортното произшествие, в което загинаха бременната Северина и приятелят й Ивайло. В залата бяха майката и жената на украинеца, които не успяха да скрият сълзите си.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (14)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).