Неправоспособен пиян моторист блъсна млада жена на Сточна гара

7096
1

Пешеходка пострада в Пловдив при катастрофа, предизвикана от неправоспособен пиян водач. Около 3 часа вчера било съобщено за произшествие на кръстовището между ул. "Авксентий Велешки" и бул. "Христо Ботев". На място пътни полицаи установили, че мотоциклет "Дерби", управляван от 35-годишен неправоспособен водач, блъснал пресичаща на пешеходната пътека 20-годишна жена. 
След оказана медицинска помощ пострадалата е освободена за домашно лечение. Мъжът бил тестван с дрегер за алкохол и резултатът показал 0,81 промила. Случаят е отработен по административен ред.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).