Над 10 фирми без вода, общината ще им прави водопровод

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
17:23 / 02.02.2010
2143
Над 10 фирми около ТК "Марица" от 1 март ще останат без вода. Досега те са използвали сондажа на комбината, но оттам се готвят да им спрат кранчето с мотивите, че търпят големи загуби по трасето, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Кметът на "Северен" Ина Филипова вече е разговаряла с шефове на ВиК, но се оказало, че изграждането на нов водопровод е задължение на общината. От дружеството били готови да помогнат с тръби и труд. До седмица ще се знае колко ще струва евентуалното ново водоснабдяване, предстои и разговор по проблема с кмета Славчо Атанасов.




Този браузър не поддържа видео елемента.


(c) ПОТВ

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Млада пловдивчанка е арестувана заради изцепката на деня
Пловдивчани ще живеят дълго
"Чистота" изми подлеза на "Баня Старинна" след сигнал до Plovdiv2...
Бившият шеф на НИНКН: Небет тепе вече не ми е любимо място
Голяма фабрика загази
В Пловдив решиха: Георги няма да е на свобода срещу 25000 лева


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).