На Рогошките гробища: Мръсно, неподдържано и страшно
На Рогошките гробища: Мръсно, неподдържано и страшно. Това написа във фейсбук групата "Забелязано в Пловдив" жена, която явно наскоро е посетила мястото, където нашите предци с намерили вечен покой, разбра Plovdiv24.bg.
От видеото се вижда, че тревите са по-високи от човек, мястото е обрасло с растителност, а гробовете не се виждат, човек не може да припари до тях, дори и иска да почисти.
"Много тъжно! Защо плащаме такси като не се поддържа? Гробищни паркове "спят" непробудно!", написа друга пловдивчанка.
Задължение на роднините е да почистват гробовете, но тук наистина това няма как да стане, мястото е непроходимо.
Този браузър не поддържа видео елемента.