Мъж отиде на гости на 42-годишна пловдивчанка, тя го нападна с нож

5756
2

Полицейска намеса се наложила около 23.30 ч. в събота, след получен сигнал на тел. 112 за пострадал при скандал на адрес в пловдивския квартал "Кършияка“, съобщиха от пресцентъра на МВР-Пловдив.

Мъж с инициали А.Г. гостувал на 42-годишната жена в жилището й в гр. Пловдив. Те били познати. По време на разговор между тях, без видими причини, Р.Г. го нападнала, удряйки го с главата си в лицето. Мъжът се опитал да я отблъсне, като през това време тя му скъсала връхната дреха, взела два ножа и му нанесла множество порезни рани по главата и тялото. Жената е подала сигнал на тел. 112.

Пострадалият е настанен в болница за лечение. По делото се извършват активни действия по разследването – разпити на свидетели, назначени са експертизи, иззети веществени доказателства и др.

По случая е образувано досъдебно производство, а извършителката – задържана за срок до 72 часа. Предстои Районна прокуратура – Пловдив да внесе искане в съда за вземане на мярка за неотклонение "задържане под стража“ спрямо нея. 

Както съобщихме по-рано днес, за подобно посегателство над двама младежи в полицейския арест е била отведена и 35-годишна жителка на село Малък чардак.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ретроспективна изложба "Светлината, която остава" на Ненко Чанев ...
Район "Централен" и Природонаучният музей в Пловдив празнуват Ден...
Синът на легендарния Жо Дасен идва в Пловдив за уникален автентич...
Безплатни прегледи за предсърдно мъждене ще се проведат в Пловдив...
Сигнал, прехвърлен между институции, остави без решение разбита в...
Бивш зам.-кмет: Ако стадион "Пловдив" беше останал държавна собст...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).