Мъж опита да се самоубие с ножица, в Пловдив спасиха живота му
47-годишен мъж от село Войсил е направил опит да се самоубие с ножица, научи Plovdiv24.bg. От пресцентъра на МВР Пловдив съобщиха, че сигналът е подаден вчера от неговата майка.
От институцията заявиха още, че състоянието му е стабилизирано, а животът му е вън от опасност. От УМБАЛ "Свети Георги" пък потвърдиха за случая, отказвайки обаче повече подробности. От там уточниха единствено, че раните на пострадалия са в областта на шията.