Мъж насини съпругата си, защото говорила със съсед

7384

Жител на пловдивско село нанесъл побой на съпругата си, след като я забелязал, че е разменила няколко приказки на улицата с комшия. Обвинил я, че му изневерява, и я насинил. Това съобщиха от организацията за защита на жертви, към която пострадалата се е обърнала. Правистите й помогнали да заведе дело за развод. Тя не е пожелала да подаде молба в съда за заповед за незабавна защита, тъй като такава била издадена на бияча през 2012-а, но имала само временен ефект. Жената разказала, че е подложена на физическо и психическо насилие в продължение на 21 г., колкото трае бракът й.

Преди време направила опит да се раздели с партньора си, но тогава непълнолетният им син се противопоставил и двойката останала заедно. "Положението вече е нетърпимо. Мъжът ми живее в моята къща, издържам семейството, а скандалите и боят са ежедневни", заявила пострадалата. От организацията твърдят, че в последните 2 месеца са затрупани от обаждания на жени, които се оплакват от домашно насилие. В съда са подадени повече от 20 искания за закрила, пише "24 часа".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Демерджиев за Олег Невзоров: Ползвал се е с протекции на най-висо...
2 милиона евро от еротични кадри: В Пловдив тръгна делото срещу М...
Шефката на Пловдивския административен съд с номинация за КПК от ...
Стрелба и арести в "Столипиново"
Образование за професиите на бъдещето в ПГЕЕ: Нова зона по роботи...
Президентът на "Подкрепа": Реформата, която предстои в администра...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).