Младо момиче бере душа след жестока катастрофа на бул. "Пещерско шосе"

8602
6

Тежка катастрофа е станала снощи на бул. "Пещерско шосе" в Пловдив, научи Plovdiv24.bg. Лек автомобил БМВ, управляван от 27-годишна пловдивчанка, се е забил в крайпътно дърво поради несъобразена скорост.
В колата са били общо четирима души. Според свидетели возилото е идвало от "Прослав" и се е блъснало в дърво след спирката срещу хотел "Афродита". От думите им става ясно, че колата е била толкова смачкана, че се е наложило тя да бъде рязана, за да извадят момичето, което е управлявало колата.
От полицията заявиха, че шофьорката е с опасност за живота, а тримата й спътници, две момчета на 27 и 28 години и момиче на 22, са настанени в болница за наблюдение без опасност за живота. Сигналът за пътнотранспортното произшествие е подаден в 00,25 часа.

Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пак ли с мокри кърпи ще бършем децата: Жители на три района остан...
Депутат от "Прогресивна България": Колчетата ще затруднят движени...
Около река Марица и хълмовете: Продължават мащабните обработки ср...
Шофьор на камион с грубо нарушение на пътя в Пловдив
Започна ремонт на централна улица в Пловдив: Въвеждат временна ор...
Полицаи с автомати превзеха ромската махала в Асеновград


Виж още: