Младеж обикаля с камшик по улиците на Пловдив, пазете се

45900
16

Когато имаш проблеми с контрола на нервите и агресията е най-развитото ти качество, ставаш негоден за обществото! Завършен боклук с потенциал за развитие единствено в среда за копелета и недъгави нещастници! Жалка картинка, такъв си и такъв ще си останеш, жалко..! Такова яростно послание остави във фейсбук пловдивчанка.

Изказването ѝ е във връзка с поредната проявена агресия от страна на млад мъж, видимо афектиран от нещо, който върви по тротоара вечер  и удря, каквото може по пътя си. Инцидентът е станал в район "Източен".

Видео от проявата на младежа е публикувано във фейсбук групата "Забелязано в Пловдив". В ръцете си той държи нещо подобно на кожен колан или камшик, а обект на ударите му става паркиран автомобил, а по-късно и саксиите с туи пред солната стая на ул. "Маяковски" в Пловдив,



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (16)
Още новини от Новини от Пловдив:
Открита библиотека в сърцето на Пловдив посреща жители и гости на...
Пореден инцидент в Пловдив, автобус се заклещи под моста на УХТ
Луда надпревара ще се проведе в Пловдив
Ремонт на ключово кръстовище в Пловдив променя движението на пет ...
Още едно училище в Пловдив вече е по-модерно
Новият областен управител на Пловдив обяви три стратегически прио...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).