Лоша новина за шофьорите в Пловдив, цените - нагоре

19201
68

Лоша новина за шофьорите в Пловдив. Цената на газта надмина 1.20 лева за литър. Това показа справка на Plovdiv24.bg. На някои бензиностанции вече водачите зареждат за 1.21 лева.

Цената на това гориво в страната към днешна дата варира от 1.13 лева до 1.31 лева (Blue Force Gas).

Средната цена на бензин А95 днес в страната е 2,30 лева за литър. Различните бензиностанции отвориха на цени от 2,14 лева за литър до 2,36 лева за литър.

Дизелът на дребно се продава средно за 2,31 лева за литър. Цените на този вид гориво варират между 2,16 и 2,38 лева за литър.

Литър пропан-бутан се търгува средно за 1,22 лева, а килограм метан - за 2,14 лева. За последната година цените по бензиностанциите са скочили с близо 27% според експерти.

Виж коментарите (68)
Още новини от Новини от Пловдив:
Адвокат от Пловдив: Кой нормален ще си даде широката и санирана п...
Невидими пешеходни пътеки превръщат Околовръстното в на "Тракия" ...
Пловдив отново стана арена на миналото
Бивш зам.-кмет на Пловдив след морето: Крайбрежието българско ли ...
"Зелени уроци" в Пловдив учат децата да пазят природата
По-малко туристи в Пловдив, но рекордни приходи за хотелиерите


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).