Линия № 18 с временен маршрут заради ремонта на бул. "Христо Ботев"

4588

Във връзка с промяна на организация на движението, свързана със затваряне на южното платно на бул."Христо Ботев" в участъка от Централна гара до Бетонния мост за извършване на строително-ремонтни работи /СМР/ за времето от днес до 18.09.2014 г. се променя маршрута на автобусите по автобусна линия № 18 от вътрешноградския транспорт, както следва:
Посока ПУ"Паисий Хилендарски" - завод "Изгрев":
Бул."Руски"- спирка № 168 - МОЛ "Марково тепе", надясно по бул."Любен Каравелов", наляво по бул. "Христо Ботев" - спирка № 204 - Въздушен мост , спирка № 205 - Централна гара , спирка № 43- Сточна гара и по маршрута, утвърден с Общинската транспортна схема. В обратна посока маршрутът остава непроменен.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).