Кърпят дупки по моста на ВИХВП

2548
3

Ремонтно-възстановителни работи се извършват от вчера на моста на бившето ВИХВП понастоящем УХТ, стана ясно едва тази сутрин заради недобрата комуникация между централната и районните администрации, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Работи се по изкърпване на дупки и асфалтиране на съответните участъци в дясна и средна лента от западното платно на моста. Движението се осъществява единствено в крайната лява лента за района на ремонта. Шофьорите остават неприятно изненадани, когато в един момент, без никакво предупреждение, лентата пред тях се окаже затворена и те трябва някак да се престроят в крайна лява, където обаче потокът от коли е почти нескончаем. 
Ремонтът по предварителни данни трябва да приключи до края на утрешния ден, но в последните дни от общината ни убедиха, че им е доста трудно да спазват обещания свързани с крайни срокове на ремонти.
Естествено "навременния" ремонт ще коства допълнителни нерви на шофьорите преминаващи в района, тъй като след затварянето на отсечка от бул."България", движението в онази част на града е крайно натоварено, на моменти парализирано.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Дясната ръка на Ангел Стоев става Областен Управител на Пловдив
Обрат с идеята за светофар на "Богомил" и "Лев Толстой"
Ексклузивно видео: Първите, озовали се на мястото на тежко ПТП в ...
Недоволни мотористи ще блокират Околовръстното на Пловдив
Премиерна прожекция на филм за великия Борис Христов в Пловдив в ...
Пръскат срещу комари в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).