Красиви ученички дефилират по Главната
Флашмоб "Ах, тази мода!" ще постави началото на честванията послучай 120 години от основаването на училището по облекло "Ана Май. По този повод младите дизайнери, фризьори и козметици от ПГО "Ана Май" ще направят дефиле по Главната.
Днес от 16.00 до 17.30 часа 40 красиви момичета ще влязат в ролята на живи манекени. Ще бъдат представени облекла, прически и грим, в които младите творци демонстрират талант, модерно мислене, креативност и професионализъм.
В акцията ще се включат със специално дефиле и моделите от 13 професионални училища от цялата страна - финалисти в състезанието "Млад дизайнер" в рамките на VІІІ-та национална панорама на професионалното образование, чийто домакин за поредна година е РИО Пловдив.