Край на достъпа на коли до Цар Симеоновата градина!

Автор: Мария Морунова
Коментари (1)
14:09 / 20.04.2015
5025
От утре достъпът на автомобили в Цар Симеоновата градина откъм ул. "Авксентий Влешки" ще бъде забранен. Това обеща кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Той подчерта, че днес шофьорите, неправилно спрели колите си там, ще бъдат предупредени да ги преместят. От утре обаче достъпът се забранява.

Кметът поясни, че до момента подобно действие не е предприето, тъй като там спирали колите на фирмите, които работят по парка. Но покрай тях започнали да спират и граждани.

"Ще поставим и антипаркинг колчета", подчерта кметът.

Виж коментарите (1)

Още по темата (254):
18.04.2025 Читател: Имат нужда от една боя
18.04.2025 Общината: Ще ги пуснем другия месец
18.04.2025 Пловдивчанин: Резил! Цялата им работа е такава
13.10.2024 Историк: Цар-Симеоновата градина в Пловдив е била построена за много кратко време върху мюсюлмански гробища
20.09.2024 Общината каза защо са жабунясали Пеещите фонтани
17.09.2024 Топ атракцията на Пловдив с нов график
Още новини от Новини от Пловдив:
Днес отидете в Музея на авиацията
Паркирането в Пловдив днес ще е безплатно
61-годишна пловдивчанка бе заловена
Много пиян моторист с БМВ застигна колата отпред на "Тракия", но ...
Заловиха избягалия тираджия, убил пловдивчанин днес в Прохода на ...
Катастрофа на АМ "Тракия" до Пловдив, има и линейка


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).