Кола пламна на Сточна гара
Лек автомобил се е запалил по бул. "Христо Ботев" в Пловдив в района на Сточна гара. Това съобщи Цвятко Дешев, говорител на Районна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението".
По думите му сигналът за инцидента е подаден малко след 15.00 часа днес. Два противопожарни екипа са изпратени на местопроизшествието, като пламъците по автомобила са погасени сравнително бързо.
Все още не е установена причината за възникването на пожара в лекия автомобил. Няма пострадали при инцидента.
Източник: радио "Фокус"