Кметът на "Западен" уважи коледното тържество на пенсионерски клуб

5799

С много музика, песни и танци пенсионерски клуб "Отдих“ отбеляза Коледните и Новогодишни празници. Специални гости на тържеството бяха кметът на район "Западен“ Димитър Колев, заместникът му Георги Георгиев и директорът на Дирекция "Социална политика“ към община Пловдив Веселина Ботева.

"Благодаря ви, че за пореден път ни поканихте да празнуваме заедно с вас. Желая ви светла и щастлива Коледа и весела Нова година. Бъдете винаги усмихнати и позитивни, за да помагате на вашите деца и внуци, да помагате на всички нас, младите, с вашата мъдрост и житейски опит“, обърна се към всички Димитър Колев. Той имаше честта да връчи сребърен медал и сертификат на ръководителя на групата за стари градски песни "Вяра, надежда и любов“ при клуба на пенсионера. Отличието е заради блестящото представяне на групата на европейския шампионат по фолклор "Еврофолк 2018“. Председателят на клуб "Отдих“ доктор Лилия Учкунова пък приветства всички и прочете специален поздравителен адрес от кмета на Пловдив инж. Иван Тотев. Тържеството продължи с много музикални изпълнения и танци, а накрая всички извиха дълго празнично хоро.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивската пожарна стана като нова с 1,6 млн. евро
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Жена и четирима мъже се гавриха с полицаи в Пловдив
Кметът на "Западен" възлага проектиране на 5 улици и настоява за ...
63-ият випуск на ЕГ "Пловдив" се дипломира със среден успех 5,71
Читател: Този, който е купил на тази жена кола, да й купи и книжк...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).