Кметът бесен заради отсеченото дърво на "Руски"
Кметът Иван Тотев реагира изключително остро на подадения от Plovdiv24.bg сигнал за отсеченото живо дърво на булевард "Руски".
Той заяви, че на място веднага са изпратени служители на "Паркове и градини", за да проверят какво се случва.
Тотев призова всички свидетели на инцидента, които разполагат със снимков или видео материал от отсичането на дървото, да го се свържат с общината, тъй като в понеделник общинската администрация ще пусне жалба в полицията.
Plovdiv24.bg ще продължи да следи случая.