Клиентка: Повече не стъпвам тук! Похарчих 163 лева, а накрая и 10 за паркинг!

254237
34

Добър ден, искам да споделя крайното си разочарование от супермаркет "Лекси". Така читателка на Plovdiv24.bg започва сигнала си до медията ни. И допълва:

"Днес след пазаруването си се сблъсках с охраната на магазина, която слагаше скоби на колите в паркинга на магазина. Служителят на магазина ми обясни, че трябва да си платя паркинга, защото колата ми е била там повече от час и изненадващата тарифа беше 10 лв. на час.

Аз прилагам касовата ми бележка за покупката на 50 артикула на стойност 163,66 лв плюс тази за 10 лв. паркинг. Явно трябваше да се поразбързам малко при избора си на продукти, за да не плащам допълнително 10 лв. Или може би да не пия кафе в заведението отпред, или да не разглеждам пердета в магазина отсреща.

Каквато и да е причината да стоя там от 9 до 10.30 сутринта, служителите на магазина показаха, че не ценят клиентите си. Касиерката, която ми сканира продуктите, не каза нищо, за да ме защити, охраната, която ме гледаше как си товаря количката, също стоя безразлично. Та така, ако искате да пазарувате, без да се притеснявате от скоби, ходете някъде другаде, има толкова вериги, които, дори да не ви оценят, няма да ви костват допълнително загуба на време и пари.

Също забелязах, че охраната си набелязваше коли с различна от пловдивска регистрация, моята е пазаржишка. Явно хора паркират там заради болница "Селена", но за тях само да кажа - намерете си платен паркинг, няма да е повече от лев-два на час. Не се занимавайте с огладнели и нископлатени служители. Пазарувайте другаде. Тъй че, "Лекси", това са последните ми 10 лева, похарчени при вас. Мога да си харча 500 лева на месец в покупки на друго място. Благодаря за нищо".

Виж коментарите (34)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лукс, злато и тонове контрабанден газ: Как е действала разбитата ...
Адвокат Дяков: Пловдивските тепета трябва да имат отделно общинск...
След разследване за милиони: Пловдивският съд остави в ареста Ста...
Пловдив разцъфна: Вижте кои знакови места в града се превърнаха в...
Пловдивски директор беше избран за "Директор на годината"
Доведоха в съда в Пловдив задържания за схемата с фреона


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).