Камери са заснели убийството под прозореца на Областния управител!
Убийството в Пловдив е станало преди полунощ, видно е от камерите. Това каза пред журналисти областният управител Здравко Димитров. "Не е приятно, като дойдеш на работа, под прозореца ти да има труп", каза Димитров. Той поясни, че е забелязал мъжа, облегнат на капака на кола и посинял, на 5 метра под прозореца му. По думите му не се е виждал никъде нож.
Колата не е служебна и се е намирала извън общата площ на сградата. В момента разследващите все още гледат и анализират камерите. По думите на областния управител около областната управа има много камери, които са заснели убийството отвсякъде. Жена, която е тръгвала на работа, е намерила мъжа и е подала сигнала.
Този браузър не поддържа видео елемента.